Türkiye'nin Afrika'ya Açılan Kapısı..

%200’ün üzerinde yıllık büyüme hacmi...
300 milyonluk dev pazar...
Ülke ekonomisine tam destek...

Hakkımızda

2014 Yılında ORAN GLOBAL LİMİTED ŞİRKETİ olarak başladığımız ithalat, ihracat ve dış ticaret yolculuğumuza, attığımız emin ve başarılı adımlar neticesinde ORAN GLOBAL ANONİM ŞİRKETİ olarak devam ediyoruz.

Türkiye'deki imalatçı firmaları Afrika pazarı ile buluşturuyor ve bu sayede Afrikada'ki pek çok şantiyenin malzeme ihtiyacını en hızlı şekilde temin ve en kısa sürede teslim ediyoruz.
  • Şirket Profili

    Altına imzamızı attığımız her projede Oran Global farkı ile hizmet veriyor, durmaksızın artan ihracat oranımız ile müşteri memnuniyetindeki başarımızı bir kez daha tescilliyoruz. Her biri alanında uzman kadromuzla en iyi ürünü, ihtiyaç alanına en doğru şekilde ulaştırmak için buradayız.

  • Vizyon & Misyon

    Kendimizi olduğu gibi ülkemizi de kalkındırmak hedefi ile vizyonumuzu daima modern dünya çizgisinde tutmaya özen göstererek, yolumuzu bu azim ile aydınlatıyoruz. Dinamik, yenilikçi ve profesyonel kadromuz ile misyonumuz doğrultusunda sağlam adımlara ilerliyor, sağlam kararlarla büyüyoruz.

  • Kalite Politikamız

    Teknoloji ve değişimi rehber alarak kaliteyi her zaman memnuniyet zeminine oturtuyoruz. Her bir ayrıtıya aynı özeni gösteriyor, her bir detay ile birebir ilgileniyoruz. Güçlü teknik donanımımız sayesinde maksimum kaliteye, minimum zamanda ulaşıyoruz. Vakti ve güveni aynı perspektifte buluşturuyor, bekleneni değil, daha ötesini sunuyoruz.

ORAN GLOBAL OLARAK...

BİRLİKTE AMAÇLIYOR, BİRLİKTE BAŞARIYORUZ...

Afrika ülkelerinin dış ticaret mevzuatı konusundaki hakimiyetimiz sayesinde ithalat ve ihracat işlemlerini en hızlı ve en güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu sayede Türkiye ve Afrika arasındaki en fazla sevkiyatı biz yapıyoruz. Yıllık %200'ün üzerindeki büyüme hacmimizle Afrika da dış ticaretin nabzını biz tutuyoruz. Hitap ettimiz 300 milyonluk dev pazar ile Tükiye'ye sağladığımız katkıdan onur duyuyoruz.